Polish

 

KTS Turbobillet X (KTS) jest wyspecjalizowanym producentem wysokowydajnego koła sprężarki Machined-From-Solid (MFS), znanego również jako wirnik kęsów.

 

Jesteśmy dumni z naszej pracy. Naszą propozycją wartości jest ekscytacja - wszystko, co robimy, kręci się wokół oferowania technologii, wydajności, wyboru, dostawy i najniższego ryzyka. Kęsy KTS są sprawdzone na całym świecie i nalegane przez wymagającą bazę klientów składającą się z ponad 600 specjalistów od turbo, producentów turbo, tunerów i zespołów wyścigowych.

 

To, co ich i nas łączy, to poświęcenie się budowaniu turbosprężarki o wysokiej wydajności, na której będą celebrowane emocje.

 

Przy prawie 3000 p / n, naszym dzisiejszym dążeniem jest wyprodukowanie ich na czas iz wyprzedzeniem, z tą samą stałą jakością, która pasuje do propozycji ekscytującej. KTS wpisuje się w Industry 4.0 i inwestuje znacząco w technologie, robotykę i procesy, aby zachwycać naszych klientów.

 

Ponieważ nasze aspiracje są tutaj, są też nasze cele. Dla nas i dla Ciebie tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować.
E-mail: sales2@ktsturbobilletx.com